Milý deníčku...

První schůzka:3

10. září 2010 v 21:30 | An(N)dy
Měla jsem mít sraz s jedním klukem o jsem poznala na netu. Černoch. Šíleně fajn. Pěknej. Uhh
O příroďáku mi vytekla černá fixa a nešla smejt, samozřejmně.. Když se zazvonilo z poslední hodiny, měla jsem jen 20 minut na to, abych se dostala domů a pak na Karlák a ještě ho našla. Vyletěla jsem ze třídy jako střela. Dokud sme s Barby šly s Deli, která pospíchala (snažila se, ale nešlo jí to), tak sme se ,,loudaly''.. Ale jakmile Deli šla svojí cestou, skoro sme běžely. Domů jsem se dostala v 13:51, za 9 minut jsem měla bejt na Karláku. Nestíhala jsem. Když jsem doběhla domů, zapadly mi klíče za botník, že. Když jsem je vylovila, zapadly tam jiný :D Na ty jsem se vykašlala, asi tam ležej doteď. Nevím, ale lovit je nejdu. Zapla jsem žehličku, aby se nahřála, mezitim jsem vyhazovala učení z tašky, voněla sem se apod.. Přeželila sem si předek vlasů, trošku přemalovala, vzala oblíbený boty a razila jsem.. Vlastně sme opravdu chvílema i běžely. Byly sme obě dost zapocený, ale jela nám tramvaj. Sedly sme si. Čím blíž sme byly Karláku, bylo mi hůř a hůř. Z tramvaje sme ho neviděly. Přijely smě ve 14:10, sraz jsem s ním měla ve 14:00 NĚKDE na Karláku, že prej se najdem. Hm.

Problém číslo jedna: Nikde sme ho neviděly.
Problém číslo dvě: Nikde sme ho neviděly, ani po frustrujícím a nervy požírajícím běhání po Karláku sem a tam.
Bylo už 14:25, chvílema mi bylo do breku, chvílema se mi ulevilo.. Barby to všechno prožívala čtyřikrát víc, než já, ta se tam málem nervama rozbrečela.
Barby se odhodlala, že ,,mi'' ho prostě najde.. Když už sme to fakt chtěly vzdát, Barby nervózně řekla ,,Andy..'' Otočila sem se a on tam šel. Kousek ode mě (přes silničku). Koukala jsem na něj.. Černoch, krásnej, vysokej, vystylovanej, fialový tričko, bunda, retro brejle, skvělý kalhoty, cool boty, taška přes rameno. V hlavě jsem si jen říkala.. ,,Je to on, neni to on? Je to on..? Tak to zkusim..''
Opatrně sem řekla jeho jméno. Otočil se, usmáli sme se a všechno bylo v pohodě. Přeběhla sem k němu, pozdravili sme se a už to začínalo. Dost mě překvapil jeho hlas, ale zvykla jsem si na to.. Pak přišly ticha. Vlastně chviličku sme si povídali - dost nudný témata, ale aspoň nebylo ticho :D A pak. Ticho.. Je tak nádhernej, bože. A je tak hodnej, tak v pohodě! Nic, jako Zemon.
Na začátku mi přišel hrozně nervózní, furt si s něčím hrál. (S okem, s bradou, s taškou, s rukama, s kuličkama z keře...)
Řekl, že jsem stejná jako na fotkách, ale teď mi píše, že mu bylo hloupý řikat, ale že jsem mnohem hezčí, než na fotkách, áá. Tak jsem se taky přiznala, no. Nemůžu za to, že je tak *ňuňu* k sežrání. Jo a prej mám příjemnej hlas a pěknou tašku.. A pěkný vlasy..
Po asi hodince s ním, jsem měla pocit, jakobych ho znala hroznou dobu. Jsem ráda, že už ho znám...Pak sme šli na zastávku, uvědomovala jsem si, že už se nám to asi krátí. A já celej den ještě nejedla. Říkal ještě něco o New Yorkeru, že tam musí reklamovat bundu... Po chvli přemýšlení a pozorování ho jsem se nabídla, že s ním klidně půjdu do toho NY, pokud mu to teda nevadí. Asi byl rád, a já taky. Došli jsme tam a měly sme ,,štěstí'' na dvě ,,hrozně příjemný'' prodavačky. Pak sme se jim smáli a zdrbli jsme je jak holky :D Koukali sme po něčem, co by se mu líbilo a chtěl to místo tý bundy. Nasadila sem mu na hlavu takovej klobouk, slušel mu! Když sme vyšly z obchodu prohlásil ,,Tak snad jsem je zas o tolik neobral'' Hahahah, v ten moment to bylo tak vtipný.
Doprovodil mě na tramvaj, objal mě, okamžitě jsem volala Barby a šly jsme ven.. Zmokly jsme, ale můžu říct že celý den se vydařil :3

"Sakra" a "Ještě" !

4. června 2010 v 17:49 | An(N)dy
1. Sakra? Myšák má holku. Neni to v pytli? Sem z toho uplně v kotli...
2. Seděla na zábradlí a on mi makal na zadek a různě po kapsách, protože "hledal peníze" :D Nebo pak stojim na kopci a on zamnou... "Tak di ne!!" A já: Tak mně asi obejdi ne!!! A on: "Já tě chci obejmout!! teeda..." atd. :D prostě to bylo fajn.. On má tak úžasný ruce, ach jo ;(
Achjo. Má tak hezký ruce. Vyprdnu se na to. Jdu trucovat s čokoládou. Pa :(

Jsem zpátky, aniž bych chtěla, přece jen jsem přežila, naopak bych tam ještě zůstala. Ach jo, to je pech.

22. května 2010 v 17:26 | An(N)dy
No, tak jsem se konečně vrátila ze ŠVP, z Benecka (Krkonoše)
Co bych vám povídala... Zážitků je celej tejden, už si je nepamatuju...
Ale z týhle hlášky nemůžu.. řikam... "je hezkej, ale chová je jako čů.. - nevhodně." :D
S Májou sme se málem utloukly smíchy, ani to tak vtipný nebylo, ale jak sem to řekla, prostě nás to nějak odrovnalo. Jinak povíííím něco malinko (pochybuju že malinko :DD) o dnešku :)

Dneska, odjezdovej den. Vstávali jsme (měli sme) v půl sedmý ráno a holky na pokoji se chtěly ještě upravovat, tak vstávaly ještě dřív a na to, že chci spát tak ňák kašlaly...
No, to je jedno.. V osm jsme měli být na rozcestí, což byla od hotelu trochu štreka. Tam pro nás přijel objednanej pětihvězdičkovej autobus.. Vopravdu nádhernej, luxus.. Jenže.. ten nás měl zavýst jenom do Vrchlabí. Z Vrchlabí jsme měli jet až do Prahy (asi 3 hodiny?) a to bylo LINKÁČEM! No tvl.. Naštěstí sme měli místenky... Ale.. jakmile jsme přijeli tim objednanym, bylo devět hodin. A náš linkový autobus jel až v 11 :DD
Takže dvě hodiny volna zase žejo :DD Tak sme se měli rozdělit na dvě skupiny. Učitelka: tak se přihlašte, kdo teď NEJDE na náměstí, a půjde až s druhou polovinou.. Hlásil se Myšák a Svalouš a spoustu jinejch lidí ale jde o tyhle dva..
Já s Májou sme se nehlásily... Kluci viděli, že my se nehlásíme, tak že jdou taky! :D Celou cestu tam nás provokovali, což mně osobně nějak netrápilo, protože se mi Myšák pořád nějak líbí...
No tak sme došli do ňákýho parčíku, kde bylo TOLIK kachen!! Ty byly tak ochočený, že přišly klidně až k vám, prostě úžasný :D A pak.. tam kachna s malejma kachňátkama ♥ Já myslela že se zbláznim. Ty byly tak sladkýýý.

Za tohle bych ti rozbila hlavu záchodovou dlaždičkou a fotku tvojí rozmašírovaný kebule bych si dala nad postel

5. května 2010 v 19:16 | An(N)dy
Drobeček nechutný titulek, já vím. Když já jsem tak naštvaná!! Grr! Pprvně jsem byla strašně vyplašená, bylo mi z toho až zle, teď se to všechno rpoměnilo v hnus a odpor k němu.

Měla jsem kamaráda. JEN kamaráda.. Opravdu, dobrý kámoš. A o volný hodině jsem neměla co dělat, tak jsme po obědě šli společně ven.. A on mi říká, že si zapomněl něco doma, ať jdu s ním. (Už jsem u něj párkrát byla...) Já nejdřív jako že ne, ale pak, vždyť je to jen kousek, tak že jo. (mimochodem, chodím s ním do třídy)
Když sme tam byli, tak sem řekla, že počkám na chodbě, ať si udělá co potřebuje, a že pudu pak do školy na tělocvik.
No.. Jenže on mně do toho bytu doslova a do písmene dotlačil. Tak sem se zula.. Dotlačil mně do obejváku a pustil televizi.. Nejdřív "jakože něco dělal" apod.. A pak mi začal prošmatávat vlasy a chválit, že mám pěkný ucho, prej takový malý... V tu chvíliuž mi to švechno bylo fakt divný a cítila jsem se strašně nepříjemně, tak jako že raději půjdu, než se to zvrtne, přece jen jsem holka a sílu nemam. No.. Už sem byla na chodbě.. Ale on mi vzal boty!.. Jednu se mi podařilo ,,ukořistit", bylo to docela složitý, rychle sem si jí nazula... A pak ještě ta druhá. Tu se mi podařilo vyrvat mu z ruky, ale bránil mně, že mi nešla nazout. Byla jsem natlačená v rohu u dveří, a on se na mně tlačil celým tělem.. Začala jsem mu říkat, že ho nechci. Nejsem si jistá vůbec, o co mu jako šlo a co si sakra myslel. No.. Ale teď zpět... Furt jsem neměla nazutou botu a on se na mně lísal... Varovala jsem ho, že se na mně lepí dost dobře, abych se trefila na choulostivý místo.. začala jsem do něj mlátit tou botou co jsem pořád drežla v ruce, až povolil, já si obula botu ale musela sem se vymotat z něj.. Řikam "tak už mně pusť, ne?!" "Ale když ty si tak..." a nedořek to..
Sebrala sem se řikam.. já du ahoj. A on na mně řval.. Tak počkej na mně, ne? Počkala sem (nechápu proč, asi jsem chtěla celou tu trapou situaci trochu odtrapnit?) a pak se ptam.. jaká??
Celou cestu se snažil něco říct... Neřekl nic.. Tak sem mu pomohla. ?Takže líbim se ti?" "No, ne... teda jakože.. teda jako si pěkná holka, ale že bych tě ňák jmenovitě chtěl, to ne." Pak skoro u školy ze sebe vysoukal, že když jde vedle mně, tak že má takovej divnej pocit..
No, pak už sem měla divnej pocit já.. Od žaludku..
Jsem ráda, že to nedopadlo nějak jinak, a že já jsem pořád "čistá" :D Ovšem tuhle situaci už asi nikdy v životě nepochopim. A pak že jsou ženský nepochopitelný.

Sestra jako dozor na švp!!

8. dubna 2010 v 17:18 | An(N)dy
Před dějepisem sem seděla o přestávce na chodbě na lavičce a zavolala si mně učitelka na češtinu s vážnym obličejem.. Věděla jsem, že jsem nic neprovedla, tak sem byla v pohodě. A řiká, aby jela moje sestra na ŠVP (pár lidí od nás + osmička) jako vychovatelka... No.. a vona pojede... Řikam ségře.. ale varuju tě, jestli mně bdueš sekýrovat, ztrapňovat, nebo speciálně hlídat, tak tě zabiju xD... =D No.. ale těšim se.. Pokud mně nebude omezovat (a že bude), tak to bude fajn.... =)

Dnes v ZOO

25. srpna 2009 v 21:53 | YEAH!
*pozn. - s mamkou jsme hlídaly číňánka z restaurace, jeho jméno nám bylo tak trochu záhadou, nevěděly jsme jak se píše, natož jestli ho vyslovujeme správně, zkrátka a jistě, pro nás to byl prostě Kayu :D

Dneska jsme byli v ZOO.. Já, mamka, mamky kámoška a číňan*... Jelikož v ZOO Praha pracuje mamky známej, měli jsme volňásky :) Nafotila jsem 66 fotek ale kdyby mi nedošla baterka, tak jich mám ještě víc.. Hned co jsme přišli, sme se najedli... já a mamka smaženejs sýr+ hranolky, Jana knedlo zelo vepřo :D Pak jsem musela od jídla utýct protože začínalo představení lachtánků ♥ ty byli tak sladkýýý!! :** No.. A pak už jsme courali po ZOO ale mam jeden docela vtipnej zážitek :D Na to nikdy nezapomenu :D Asi to nevyzní tak vtipně ale věřte nebo ne, řehtáme se tomu pořád :D Koukala sem s malym na vydru a poprosila mamku, jestli by mi do automatu neskočila pro TUCKY :DD Tak koukam, a mamka stojí bezradně u automatu :DD Tak tam i s kočárem jedu a co nevidim? :D Tucky se tam sekli a ne a ne spadnout :DDD Tak sme do toho různě mlátily, kopaly a nic! :D To mi připomíná začátek pohádky ZA PLOTEM.. Nakonec mamka zašla vedle do stánku, jestli tam nemaj klíč od toho xD Oni že prej ne tak mamka uplně nasraná za mnou de, že asi přišla o 22 kč :DD "Nikdo mě od toho automatu nedostane, dokud nebudu mít ty TUCKY!!!" :DDDD (a smála sem se :D) A najednou mě něco napadlo :D Otočila jsem se k automatu stranou, a flákla do toho prdelí :D Mamka kouká a křičí, JEŠTĚĚ!! Fláknu do toho znova a ono to vypadlo :DD A já začnu vřískat a ječet, přece k něčemu mi ten zadek je! :DD no prostě štěstim bez sebe :DD Jana to celý pozorovala z povzdálí a najednou se tam začala lámat smíchy :DD Ach jo xDD No.. prostě mazec xDD
 
 

Reklama

Rubriky