Vietnamský underground v Praze..

2. listopadu 2014 v 22:41 | Nobody |  Milý deníčku...
... aneb jsem se zúčastnila další akce, kde byli hlavními hosty 4 vietnamské hvězdy, a to BigDaddy, JustaTee, Hạnh Sino a Emily. Pokud je tu nějaký fanda vietamský moderní hudby, jsem si téměř jistá, že jméno JustaTee vám někde přelítlo přes noc, BigDaddy určitě taky, pokud jste fanoušky rapu a pokud jste fanoušky BigDaddyho tak určitě znáte i Hạnh Sino, protože jejich společnej song Nóng je prostě největší pecka na světě, kdežto Emily byla téměř neznámá i mě. Hihi. No co.

Tentokráte jsem nešla se skupinkou, jak mi bylo zvykem, aka Timi a další, protože téměř nikdo na akci nejel do Prahy, šla jsem s klučinou, co má krámek kousek od nás, Thái.

Byla to sobota (25.10./14) , měla jsem svojí předposlední směnu na brigádě, kde jsem skončila nějak odpoledne a hnedka jsem mazala domů se připravit, umýt si vlasy, vyhrabat něaký oblečení, nalíčit a všechny tyhle věci. V půl jedenáctý už jsem stála připravená před obchodem Tháie, šli jsme k němu domů, aby se i on připravil (mezitím co on ze sebe dělal fešáka, já jsem byla na noťasu) a pak jsme jen zavolali taxíka, vyzvedli jeho kámoše a jel se změr opět Hany Bany.
Po dlouhý době mě fakt mezi Vietnamcema popadla trošku úzkost, protože jsem tam znala jen Tháie a všichni ostatní pro mě byly nový tváře a jakmile se Thái začal bavit s někym jinym, trošku jsem osiřela.. Nepříjemný.
Ze začátku byla extrémní nuda. Písničky interpretů spíš na uspání, ne do klubu na párty, klub poloprázdnej, neměla jsem se pomalu s kym bavit. Ani nevim kdy přišel ten zlom. Asi když jsem tam potkala svojí vietnamskou kámošku Darinku haha a s Tháiem a všema ostatníma klukama, co jsem neznala jsme si ulovili stůl..
A pak se objevili další Vietnamci. A já ty tváře znala. A byly semnou u stolu. Ovšem jsem neznala jména...
Ježiši, ten vysokej, vždyť u toho jsem si kupovala lístek na minulou akci... A tenhle, ten byl na Miss Vietnam..a tenhle je mi taky povědomej, ...
A přinesla se jedna flaška, je s námi u stolu i vn slečna, co jsem neznala. Asi už opilá, čert ví. Pije se, já tak decentně, blabla. Najednou Thái vietnamskou slečnu uklidňuje, protože je v záchvatu breku, takže je upně jasný, že musí bejt opilá jak duha a zanedlouho slečnu na obrovských podpatcích táhnu na záchod, aby nepřišla o svou hrdost kvůli blití na veřejnosti.
Další flaška a KONEČNĚ přichází na pódium BigDaddy s Hạnh Sino a jejich písničkou Nóng ! Okamžitě jsem letěla blíž, tančila jsem, zpívala jsem, bylo to naprosto boží, strašně bych chtěla ten song slyšet naživo ještě aspoň jednou !

No a pak si zase tak dřepim u stolu, najednou vidim část z "naší" party co nemohla přijet do Prahy, takže tak lítam sem a tam, mezi známýma lidma a Tháiem a neznámýma lidma.
Zrovna si tak odpočívám na pohovce, kousek ode mě sed ten vysokej vietnamec od kterýho jsem si kupovala lístek. Na sračky. Přisune se ke mě.
"Si nemusela platit vstup, já bych ti dal free!" Haha, jasný. Tak prej příště. A prej si mě pamatuje jak jsem si u něj kupovla lístek na MTP. Přišla k nám ňáká Vietnamka, objal mě kolem krku, řiká, "Koukej, tohle je moje holka!", protáčim oči, mávám rukou, nojo. Trošku sme se bavili, nakonec docela v pohodě kluk.
Šla jsem zase mezi svoje známý, mezi kterými je i Quang, fotíme ňáký selfies, jeho bratr, kterýho vidim poprvé v životě semnou chce taky hnedka fotku a najednou...... kolem nás prošel Big Daddy.
A zastavil se kousek od nás. Normálně mezi lidma, žádný otravný bodyguardi. Ochotně se se všema fotil.
AAAAAaaaa, mam fotku s BigDaddym !!
Smutnější ovšem je, že nevim kdo to fotil. Takže existuje.... ale vlastně jí nemam. T.T
(to už je druhá smůla ohledně mýho idolu, jako važně ?!)

Pak mě ještě pobavilo, když jsem šla s Quangem a Darinkou a ještě jednou vietnamskou slečnou, co jsem poznala, tančit, najednou se kolem mě udělal kruh asi 10 cizích kluků, jeden mi pořád anglicky říkal že sem prej strašně hot a strašně bjůtiful, tahali mě doprostřed kruhu, prej ať tancuju a vůbec sem tam měla ňákej fanklub, haha.

Zbytek večera jsem se starala o blijícího kámoše toho od těch lístků a zároveň to byl kámoš Tháie. Neustále mi děkoval, že sem na něj tak hodná, bylo mi ho fakt líto.

A to je vlastně všechno z párty. Když to tam skončilo, zajeli jsme s Tháiem na Burrito Loco, kompletně celý sem si to vykydala na bundu a na kabelku, pak jsme zašli na vodnici a čaj a jeli jsme domů.

Přemlouval mě ať prej jdu spát k němu, ale. ehm. Ne. :D
Doprovodil mě teda ty 2 minuty od něj ke mě domů a šel zpátky.

Ovšem druhý den, nepříjemná situace. Sedim odlíčená doma, v pyžamu, nemam čočky, vypadam fakt příšerně a ze srandy si píšu s Tháiem, řiká, že prej má závitky (nêm rán), a prej jestli je chci přinést. Nějak mě opravdu nenapadlo, že by to mogl myslet vážně, s vysmátými smajlíky píšu, že jasně že chci, bože, vždyť mňam... jenže co jsem doopravdy nečekala... za půl hodiny mi volá.. pokládám to, píšu ptam se proč volá...
prej je uplně zmrzlej, že čeká už dobu u mě před barákem a ať sakra dělam...
doprdele..

No bylo to zkrátka velice ale velice trapný, ale měla jsem super večeři. :D


Jinak, já poslední dobou moc nepíšu, vlastně mi najednou příjde strašně divný psát všechno pro mně zajímavý, co se mi stane, říkám si, jak to musí pro vás bejt otravný číst takovouhle horu informací plnou jmen a věcí co můžete okamžitě vypustit z hlavy.. ale pak si vlastně uvědomim, že si to píšu především proto, abych potom, až jednou budu vzpomínat, abych si mohla přečíst jak jsem to vnímala v tý době, co se to dělo, protože časem se to v tý hlavě může pomotat, můžou se pozměnit informace, některý třeba roztomilý vtipný ale nepotřečbný detaily zmizej... pak je hezký si to připomenout..
Příští článek bude asi.. brzo ? o další rádoby "párty" i když to vůbec párty nebyla, alespoň pro mě tedy ne, hihi.

tak zatial
 


Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 4. listopadu 2014 v 0:47 | Reagovat

Náhodou, mi to otravný nepřijde vůbec, navíc si myslím, že je to tvůj blog, takže si tady můžeš psát co budeš jen chtít - kdo chce, může si tady chodit číst, komu to připadá otravné, tak ať si jde na nějaký jiný blog, nikdo nikoho přece nic číst nenutí. A já si tvoje články vždycky ráda přečtu. Je to taková malá sonda do tvého života a myslím, že spousta lidí je zvědavá, jak třeba žije někdo jiný :).

A nevěš hlavu, třeba se ta fotka ještě někde objeví... :) Pravděpodobně až ve chvíli, kdy na ni úplně zapomeneš :-D.

2 Andy Andy | E-mail | Web | 4. listopadu 2014 v 22:08 | Reagovat

[1]: noo s  fotkou už jsem to vzdala -_- :-D škoda... tak příště, díky díky dííííkybohu vietnamští zpěváci se v praze objevují poměrně často a já během dvou akcí viděla 3 svoje fakt oblíbený interprety, už se těšim na další :-)
Tentokrát nepříjdu ani o VIp salónek ani o fotku !!! nafotim si to na svý ! :-D

3 zvrácená. zvrácená. | Web | 10. listopadu 2014 v 19:15 | Reagovat

V tvé společnosti asi lidi rádi zvrací a ty je ještě radši zachraňuješ že? :-D  :-D

4 Andy Andy | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 16:43 | Reagovat

[3]: když nejsou kolem jiný srandy, proč si nezahrát na dobrou vílu :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama