Aneb když se minulost rozhodne dohnat vás v jeden jedinej večer se všim všudy.

11. srpna 2014 v 14:13 | Nobody |  Milý deníčku...
Um.. No jako. Já jsem zmatená jak lesní včela. Strašně moc. O bože to je hrůza..

Včera byla Asianstyle party. Zase. Neměla jsem nějak v plánu tam jít, protože k-pop mě vážně poslední dobou moc nebere, ale co jsem se dozvěděla, že tam bude Martinova ex, co na mě prý žárlí, tak mi to nedalo a rozhodla jsem se, že se tam skočim mrknout. Padesát korun za vstup mě nezabije.
Co jsem ale nečekala bylo, že Martin tam chtěl jít semnou. Jakože. semnou semnou. Asi aby se jí předvedl, nebo prostě jen tak, cojávim.
Jenže já jsem se od bývalýho naučila a přivykla si jedný věci - a to, že na veřejnosti moc nikdo nevidí a neví ke komu patřim a bla bla bla. A tohle pro mě byl.. trochu nezvyk. Krom toho se nechci chodit ukazovat někam s někym, kdo je sice strašně skvělej, ale odjede a nebude to mít moc dlouhý trvání. Ale tak budiž. Co nadělám.

Přišli jsme tam, všude crazy faoušci k-popu a já se rozhlížim, kde koho znám. Hele Duy, hele Lee, hele Sabča, hele Mei. Ok. Not bad. Dáváme si s Martinem drink a stojíme na takovym balkónku, pozorujeme, co se děje pod náma. Hele JJ, hele Lee2, hele moje spolužačka ze základky. Um. Ok. Cejtim se trochu jako celebrita (haha, tak určitě), je směšný, že tam znam tolik lidí. Honem dopíjim drink, volá mi kámoš, co jsem sice nikdy neměla tu čest poznat, ale hoho, je v Praze a míří si to na Asianstyle party a neví kudy kam, běžim pro něj teda na zastávku, je milej, baví mě používat slovo šalina místo naší tramvaje, na to, že se vidíme prvně, je to fakt chill. Najs. Mezitim, co jsem s timhle Tomim (je, to je náhoda, co, Tomášů jsem kdy zmínila málo:D) , Martin se mi uplně ztratil. A telefon? No nedovolala jsem se mu. Oukej, nevadí. Bavim se dál s Tomim, dokud nepříjde Martin, že si prej byl koupit lístek.

Na jeho přání si beru podpatky, stejně je asi tak o kilometr větší než já a já zjišťuju, že si na vysokých botách už nejsem tak jistá, jako kdysi, trochu mě to znervózňuje, ale rozhodnu se chvíli to risknout. (Kdo je tady pán, boty nebo já?! JÁ!)
Vevnitř je přímo sauna, jdeme proto s Martinem na vzduch, balancuju na 11 centimetrech a když procházim kolem baru... Šok. Chytám se za pusu a s vykulenýma očima prchám ven. (A nakopla jsem si palec, jau)
Stojim u zábradlí, rozdejchávám to, vlastně ani nevim co, ale tohle jsem nečekala. Martin ze mě tahá co se děje, cejtim se trapně, že jsem tam s nim a že semnou zacloumá pár vteřin co vidim jinýho kluka.. Leilei... To jsem prostě nečekala.
Najednou mám v hlavě jen to, jak to máme s Leileiem nedořešený, asi, nebo si to jen namlouvám, že je to nedořešený a je to dořešený a dvakrát podtržený, pro něj, třeba, ale pro mě prostě ne. A tohle se mi silně nehodilo. Fakt silně.
Jsem otevřenej člověk, rozhodla jsem se, že nebudu Martinovi nic zalhávat, tak jsem mu všechno vyklopila. Bez detailů, bez podrobností, ale hrubou pravdu, bez přikrášlování. Netuim co se mu honilo hlavou, ale nevypadal, že by ho to nějak vzalo. Fajn, tim líp pro něj. Říkám, že potřebuju jít okamžitě najít JJe, říct mu, že tam je Leilei... A tak Martin čeká venku a já zacházim do sauny.. Sama. (Ještě jsem se stihla přezout zpátky do tenisek) Rozhlížim se z balkónku, kde je JJ. Tančí. A Leilei je u baru dole. Bezva. Netušila jsem jak projít kolem Leileie nepozorovaně až k JJovi. Ale řekla jsem si, že to risknu.
Procházim davem, blížim se k území "pozor Leilei" když v tom se davy prostě asi domluvily, že mě dostrkaj přímo před nos jemu. Eh. A přichází na scénu ten jeho nádhernej náááádhernej úsměv s těma nááádhernýma zubama. A já se tvářim jako smutnej kakabus. Prohodíme pár slov a já prchám pryč, JJ je uprostřed parketu, fakt nemam sílu odkopat všechny tanečníky jen abych mu řekla tu 'úžasnou' novinku.
Tak jdu za Duyim, sedám si k němu a přichází náš asi hodinovej pokec. Je mi trochu líto Martina, nechci aby si myslel, že jsem skončila někde s Leileiem jakože, strašně šťastný shledání, tak se po něm jdu mrknout ven.. A on nikde.
Jaj.
Nechávám to bejt, určitě se někdo vyrojí. Povídáme si se Duyíkem, pijeme nealko pití když v tom do klubu vejde Jackie.

Říkám vám, už toho mám plný kecky, nevěřim svejm očím, ještě by mohl přijít třeba Tommy a kluci z čajovny a bylo by to kompletní! Já nevim, ti kluci, se kterýma jsem kdy něco -... oni se domluvili, nebo co jako?

Máváme si, objetí, pusa na obě tváře. Ale jeee, jsem tak ráda že ho vidim. Domlouváme se na příští týden. aww. no jo, přece jen to byl taky něco jako můj nejlepší kámoš a nesmírně moc mi pomohl.
Zas volám Martinovi, že prej je v mekáči a za chvíli jde za mnou. Tssssssse. On mě nechá hledat ho aspoň třičtvrtě hodiny a nemůže mi to ani napsat. odcházim zase dovnitř, ať si hledá on mě.
Přišel Martin. A chvíli na to, no neuvěříte, kdo se tam objevil. Kluci z čajovny. Oukej, už to neni vtipný, halo vy tam nahoře, opovažte se sem poslat mýho bývalýho!
(Bývalýho naštěstí ne, ale jeho nejlepšího kámoše jo)

No, pak už v podstatě nic moc zajímavýho, seznámila jsem Martina se Duyim, s Leem, JJ na mě a na něj házel pobavený ksichtíky jako "haha, boyfriend joo?", Lee2 s tim jsme na sebe házeli ksichtíky nonstop, Sabča mi říká "Tyjo, co to tu máš za boyfrienda, říkám si, docela pěknej vysokej asiat, hmm, podívam se blíž a TY! Jsem na tebe pyšnááá," a pak jsem jí viděla, jak nabaluje Leileie a málem mě z toho švihlo, a nakonec.. Leilei už se s ní nebaví, zase je tam jen s kámošema... Pokaždý, když procházel kolem mě, usmíval se, strašně krásně, pozdravil, zamával.. pokaždý.
A pak. Viděl, že má Martin ruku kolem mých ramen... když procházel znovu, ani se na mě nepodíval. Nic.
Nechápu to sakrblé. A jsem z toho trochu špatná. Potřebovala bych si to všechno vyřešit. Ale nevim jak.

Takže moji milí drazí zlatí, vůbec jsem se nezměnila, stále nevim co chci. A řeknu vám stojí to za prd. Potřebovala bych se rozkrájet! Jeden kousek by byl zaujatej jenom Leileiem, jeden jenom Timim, Dva kousky pro nejlepší kámoše, jeden pro bývalýho.. Já nevim, mám se kouskovat i pro Martina?

 


Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 11. srpna 2014 v 17:43 | Reagovat

Njn, nepříjemná minulost se zvlášť vyžívá v tom, aby člověka doháněla:(. Ale když člověk udělá něco fakt dobrého, tak po tom po čase ani pes neštěkne, co?

Každopádně, být tebou, rozhodně bych se nekrájela. Když by každý dostal jen kousek, nakonec by nebyl spokojený vůbec nikdo, ani ty. To je lepší si všechny kousky posbírat a počkat, až se objeví někdo, komu je člověk může dát úplně všechny (a má u něho trošku jistotu, že je ten "někdo" někde nerozvážně nerozhází).
Och bože, zas filozofuju:-D.

2 Andy Andy | E-mail | Web | 11. srpna 2014 v 20:12 | Reagovat

[1]: nojo, když on se člověk strašně snadno v někom splete.. Viz. já a Leilei, v tom jsem se spletla příšeně.. :-?

3 Lawiane Lawiane | Web | 16. srpna 2014 v 23:09 | Reagovat

Ty jo, já už se v tom nějak neorientju, jak pořád všechny potkáváš, to je psycho... a mě se pak plete, kdo je kdo. :o Každopádně - zaslechla jsem v článku, že máš někoho, kdo odjede? To né, to je smutný potom! :o

4 Andy Andy | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

[3]: joo, já to chápu, já sama už se v tom vůbec nevyznám :-D
joo, teď jsme na tom vlastně podobně, hehe, až na to, že já s tim od začátku nějak počítám a říkám si, že je to dobře, ale nevim, jestli jsem o tom pořád přesvědčená tolik, jako dřív :-?

5 Lawiane Lawiane | Web | 17. srpna 2014 v 16:28 | Reagovat

Ital je hluboká minulost. Navíc je to zpěvák z jedný (nečekaně italský) kapely. Takže nějak není na dosah. A taky má dítě. Ale jednou jsem čistě náhodou na ulici narazila na chlapce, asi spíš už chlapa než chlapce, co mu byl dost podoben. Pak jsem po náhodou potkala ještě jednou - v Praze - chápeš... pak ještě jednou cíleně a zákeřně a pak jsem s ním asi měsíc chodila, ale nakonec se ukázalo, že to, že je někdo pseudoital ještě neznamená všechno. Nic proti němu, jenom byl torchu nudnej, nijak extra, ale prostě byl. A taky hodně vysokej... nebavilo mě se mu pořád zespoda dívat do nosu...
Slovo vokurka je super. :D Fin doma nebude no... vokurka. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama