Listopad 2013

Šílící hormony v Gay clubu

30. listopadu 2013 v 23:04 | Andy |  Milý deníčku...
Nechápu, jak je tohle vůbec možné, ale témata týdne mi naskakují přesně tak, jak se mi hodí do toho, co chci psát. Díky díky!
Takže, včera jsem se MINIMÁLNĚ po čtvrt roce viděla se svými úžasnými, spřízněnými dušemi - mými gay kamarády! Teď tak přemýšlím, možná i po půl roce, chm.

Sraz jsem měla s Marcem a šli jsme do Celebrity café. Vínko, k tomu oříšky a moc příjemné posezení u okýnka. Úžasná atmosféra a k tomu osoba kterou miluju z celýho srdce. Co víc si přát!
Vzhledem k tomu, že jsem se se svými gay "BFF" neviděla vážně dlouho, trošku hůř se mi mluvilo anglicky, dlouho jsem necvičila a hůř se mi hledaly slova. Díkybohu Marc pracuje v Zaře, takže když jsem v koncích, můžu anglické slovíčko nahradit českým a on to nějak pochopí, krom toho, že nejvíc roztomimle česky odpoví.
Seděli sme si, povídali si a konečně došel Yeo! Bože, tak moc mi chyběli! Ještě chybí Kim, ale ten je momentálně dlouhodobě v Rotterdamu, tak snad až dojede. Fňuk.

Z Celebrity café jsme se přesunuli do TERMIXU. Tam jsem nebyla přibližně rok, protože posledně mě nepustili dovnitř a nějak to otřáslo mým egem. Ale vážně jsem s těma mejma okurčičkama potřebovala zůstat trošku dýl, tak jsem to riskla.
Marco se pozdravil s vyhazovačem a mě vyhazovač přehlédl, hihi, je fajn mít známosti co maj známosti!
Oh my dear termix, I missed you so much! Did you miss me??
Nejdřív jsme tam tak proplouvali, užívali si chvil kdy se tam dá hnout. Vodka s džusem, krok sem krok tam, tuc tuc, nanana.
Začalo se to tam pořádně zaplňovat. Klasicky. Se svojí gigantickou kabelkou a na podpatcích pro mě začínal bejt problém vyhýbat se gayům všech tvarů, stylů a velikostí. Z obyčejného "procházení" či "proplouvání" se stával neskutečný boj o nervy plný slov "exuse me" a "sorry" a jak jinak než falešných úsměvů.
Šla jsem na záchod. Sundat si silonky. Umírala jsem horkem. Když jsem vycházela, omylem jsem sejmula jednoho slaďounkýho gaye dveřma. Docela dost. Zapomněla jsem že je to tam narvaný. Začali sme se smát jak idioti. Mluvil česky, juu.
Nevím čím to bylo, ale Yeo (gay, nebo spíše bi - ale bez zkušeností) včera nějak přišel o stud.

Vždycky předtím se jen koukal jak ze srandy s Marcem vyzývavě tančíme a "svádíme se". Vážně jen ze srandy. Upozorňuju..
Ten večer? Uplně vyměněnej, nevim jestli byl už napitej, ale rozhodně to byla sranda.
Až na to, že je to vlastně bisexuál co moje vlasy neustále srovnává s nádhernou Megan Fox (ach, ti sladcí gayové, dokáží zvednout sebevědomí) a krom toho mě při našem tanci šíleně přitahoval! Což mě trošku vyděsilo..
To, že jsem na větvi z výše zmíněného Kima (Korejské kořeny, omdlívám z něj, sakra!!!!!!) není žádná novinka a to, že se mi líbil Yeo (z Malasie = Číňan) ještě když jsem ho neznala se do toho nijak nedá započítat, protože jsme skvělí kamarádi. Jenže včera, uf.
Asi mam slabost pro gaye (nejen) asiaty.
Ale když ono když to na nich neni 100% vidět tak co by moje hormony nešílily, žejo.

Tančili jsme spolu, všude samý gay páry, my tam jediní holka s klukem, Marc někam zmizel s roztomilym postaršim blonďáčkem, byli jsme tam sami. Gay a holka. GAY GAY GAY GAY GAY.
Jeho ruka na mým pase, pohladí mě po zádech, tiskne si mě k němu, jeho čelo se dotýká mýho, nosy se dotýkaj, panebože co to je, fuj jsem spocená, je to gay je to gay je to gay, Tommy by ho zabil, je to gay, je to gay.
,,I know how to make people horny" ještě než jsme začli tančit říkal tuhle směšnou větu a já s pobaveným a vyzývavým výrazem odpovídám, "show me". Směju se, nemůžu se přestat smát, je to gay, je to gay.
Teď tam tančíme jak dva debilní heteráci, on přítele, já taky přítele, pořád si v hlavě připomínám že je gay.
,,Don't you mind? So many hot guys here for you and you're waisting your time with me"
,,I don't mind at all."
Začíná hrát písnička HORNY, vyměňujeme si tichý pohledy, tančíme, zpíváme.
I'm horny, I'm horny, horny, horny, soo horny, horny horny horny, I'm horny, I'm horny, horny, horny toniiight.


Ten den jsem jela ze školy, v autobuse nejvíc nádhernej tmavší frajer (barva pleti něco jako Ind, Arab, ale nádhernej), malinkej nejvíc roztomilej, uplně awwwwwwwwwwwwwh!!
Příjdu do gay clubu a kdo se tam nejvíc nekurví?? Frajer z autobusu. Nesmírně, ale NESMÍRNĚ sexy.
Celej v černém, černá košile, černý sako, černý vlasy, tmavší pleť. Stojim, odpočívám, sleduju ho. Příjde k frajerovi zezadu, bliká světlo, vidim to jako v libovym filmu, políbí ho zezadu na krku, frajer slastně zavírá oči, světlo bliká, všichni se houpou v rytmu šílený hudby, vteřinu vidim, vteřinu zas ne, každou druhou vteřinu co na něj zírám špičkou jazyka mu provokativně olizuje krk, zespoda nahoru, po každym vteřinovym zhasnutí je o kousek výš, chytám infarkt, Marc vidí mojí slinu, zakrýva mi oči a začíná se po mě ze srandy plazit. Frajer z busu mizí. Ufch.

V příštím životě budu gay. Sakra jo.

Čas jít domů, Marc s Yeo čekaj na taxi, já bydlim kousek, pokoušim se neumřít bolestí nohou z těch blbejch podpatků, snažim se jít normálně, užívám si chladnýho vzduchu, strach nikde, bolest nohou je jediná priorita, vcházim domů, odličuju se, potkávám se s mamkou, zjišťuju že moje vlasy odporně smrděj kouřem a plná dojmů jdu spát s drdolem, aby mi co nejmíň načuchl polštář s Johnnym Deppem.

Má první návštěva strip klubu.

24. listopadu 2013 v 20:40 | Andy |  Milý deníčku...
Téma týdne prsa? Vážně? O tomhle tématu bych mohla napsat hromady článků! Ale po včerejšku se mi to náramně hodí! Nejdřív situace, pak výpis mého víkendu. Hahaha.
Tak jo.
Já a můj Tommy. Až na to, že mě svírá neskutečná žárlivost, až je mi vždycky k blití (takovej ten pocit co vám drtí žaludek) jsem nesmírně, ale nesmírně spokojená. Dneska je to 8 měsíců. How cute is that, huh?
Ze čtvrtka na pátek jsem u něj přespala, ráno šel do práce, já do školy. Sladké.
Z pátka na sobotu jsem u něj přespávala znovu, v noci jsme koukali na horor a já se pak bála jít i vyčůrat, tak jsem čekala až bude venku světlo, abych tam nešla po tmě.
Mamce někdo zčořil mobil, tak jsem od něj musela domů a jít vyřídit zablokování simky. Naneštěstí jsem se nemohla dvolat úžasnému Vodafone operátorovi, tudíž jsem myslela, že tam budu muset naklusat osobně. Naštěstí to šlo pošéfit online. Uf.

Pak jsem jela za Laurou, neviděla jsem jí asi tak bilión let. Vínečko, udělala večeři a pak sme šly tak nějak asi kalit. Šly jsme za jejím bílym kámošem, Martinem do pěkně trapnýho Green clubu, kde to bylo fakt tragický. Písničky se pouštěli z youtube a vysokoškolandy tam tančily jakoby jim bylo 13 a půl (nic proti). Jedna slečna s půlmetrovým čelem si asi myslela, že je šíleně sexy, když měla šortky nad kolena s černýma silonkama a kroutila se jako přišlápnutá žížalka. Chudák žížalka.
Začala se kroutit kolem kámoše Martina - Tomáše. S Laurou sme se smály a smály a smály a smály a žížalka si všimla. Poslala mi vzdušnou pusinku a pokračovala v prožívaném tančení. Dobře ona, smála jsem se pak ještě víc.
Kolem 5tý hodiny hvězdný Green bar zavíral a nám se nechtělo jít domů. Tak sme šli s klukama do Strip Baru. Hahaha.
Moje první zkušenost, zajímavé!

Posadili jsme se a za 4 piva jsme dali asi 360 korun. Nesnášim pivo.
Sledovali jsme tanečnice s dokonalou postavou jak tančej a snažej se navnadit nadržený turisty. Achjo, kam jsem to zas vlezla. Začínala jsem chytat pořádný deprese. Proč nemam taky tak hladkej pěknej zadek? Proč maj všechny tak boží kozy? Jestli sem někdy vleze ten můj, utrhnu mu hlavu. Tomáš semnou diskutoval o prsách. ,,Moc ty prsa řešíš, prsa nejsou tak důležitý! Koukni se, tahle tanečnice má taky malý prsa!" U tyče se zrovna svlíkla tanečnice plošší než já. Moje ego stouplo. Ale furt má super zadek. Ego zase kleslo. ,,Hele, každej kluk má rád různý prsa, někdo má rád menší, vůbec kvuli tomuhle nemusíš bejt smutná!" ,,Hm"
Nastoupila tanečnice s takovejma 4kama a sundala si vrchní díl. Tomáš okamžitě přestal přenášet svou víru a nechal se unést obřími vnady. ,,To jsou nádherný prsa!!!!!"
Vešekrá jeho snaha přišla vniveč. Větší dudy prostě vítězí.

Tak sme si dál seděli, ucucávali hnusný pivo, když - bože, čí to jen byl nápad? Zkrátka sme si zaplatili tanečnici na stole, haha. Resp. kluci zaplatili. A já vybrala tanečnici!
Byla to nádherná nádherná běloruska, ale no, nádherná byla. Potvora. Takže za 1 500,- začala tančit na stole a pak - ehem, i na nás. Myslim, že bych klidně přežila, kdyby tančila jen na klucích, ale neošidila to a vrhla se i na mě a na Lauru.

Začala Laurou. Obkročmo na ní sedla a začala vyvádět různý věci. Hm. Přesunula se k Tomášovi. Opřela se o stůl, nohy mu dala kolem ramen a on mě výhled do země nezemě, naštěstí jen přes kalhotky. Pokračovala Martinem, obkročmý sed zády k němu, zase se předvedla. Hm. A pak. Já. Kristova noho. Posadila mě na stůl. Řekla mi ať si lehnu. Panebože co to je. Obkročmo se na mě posadila a a začala - ani nevim, co vlastně dělala? Byla jsem v šoku, kobereček na stolu byl od něčeho vlkhej. Fuj. Začala hekat jak nějaká pornoherečka "oh baby, yes yes, baby" Seriously.. Sundala si podprsenku a přitiskla mi hrudník na obličej. Hele, malý prsa!
Začala jsem se smát, ,,ježiši, cejtim prsa" běloruským tvrdým přízvukem mi odpověděla "Promiň", haha, achjo. Uf, hotovo. Další kolečko, sundala si kalhotky. Ptala se mě, kterej kluk je - hm, nerozuměla jsem jí, tak jsem řekla třeba Tomáše. Ukázala mu zemi nezemi bez kalhotek - resp. zakryla si ji rukou, rozepla mu kalhoty, sundala pásek, stračila hlavu mezi nohy a pořádně mu páskem nařezala.
Tím její šichta končila. A taky podnik zavíral.
Šli jsme všichni k Lauře. Plní dojmů sme usli.
Vzbudila jsem se tak ve 4 odpoledne. Děs běs, zabitej den.

Brunetka já, blondýnka Lau, chlapec nademnou Martin, chlapec vpravo Tomáš.

Střípky. On. On 2. Já. On 3.

3. listopadu 2013 v 12:58 | Andy |  Milý deníčku...
Ahoj. Prostě, nevim. Neměla jsem chuť ani náladu psát. Seká se mi to jak debil. Pár věcí se dělo, ale neměla jsem chuť prostě psát a srát se tu s tim zasekanym noťasem. NO, jdu to zkusit. Čert ví, jestli tenhle článek vůbe dopíšu..
Asi bych to měla shrnout, protože už si sama nepamatuju, co se dělo po tak dlouhou dobu.
Anyways, tohle si teda rozhodně pamatuju.
Asi týden a kousek zpátky: hádka s Tomymm (bf). Proč? Zkrátka, jsem prostě chtěla vědět, proč jsem tak tajená. Hm. Lepší se na nic neptat, začali sme se hádat.
Dva dny na to sme spolu šli do Karlovek, asi jakože na usmířenou, nebo čert ví. Strašně super večer, než se tam začala naparovat slečinka na jehlách v minišatičkách. Neměl oči pro nikoho jinýho. Fajn, ať si to užije, sebrala jsem se a šla jsem si tancovat na druhou stranu Karlovek. Beze slova. Když mi byla zima, páč se stála pod ňákym fučadlem, šla jsem trucovat do pryč na ňákou sedačku. Buď mě najde, a nebo ne. Přinejhoršim si necham kabát vydat na jméno. Našel mě. Netušil. "Chceš jít domů?" Kývla jsem. Šli jsme domů. Celou debilní nekonečnou cestu jsem neřekla ani slovo, kapuca na hlavě, koukala jsem do země. Byla jsem přehnaná, ale kdo neni, když se trochu napije.
Ale co, usmiřování krásný, takže to mě nijak nesere.
Druhej den odjel domů, za rodičema, mimo Prágl, a do Prahy den předtim přijel Olli, aka vietnamec co mě měl asi rád a já asi jeho. Šli jsme ven. Jako kámoši, protože už nás to přešlo, a prostě v Praze je jednou za milion let. Navíc, stejně jsem neměla co dělat.
První večer, nevim jestli sobota nebo neděle, čert to vem, stejně to nikdo nečte. Napsal mi. Tak jsem si umyla vlasy a šla jsem. S mokrou hlavou. Šli jsme najít ňákou čajku. A už po chvíli jsem litovala, že jsem s nim někam šla.
"Je, tady je mi to povědomý, jo hmm, tady jsem se vlastně procházel včera, když mě Dejv nechtěl doma kvuli frajerce." "No, neříkej mi, že ses procházel sám?" "Ne, to ne.." "Aha...? No a s kym?" v hlavě už mám jasno, nabrnkl si jinou Pražačku. "nechce se mi o tom mluvit".. AHA.
V čajce mi to všechno řekl. "Chceš vědět s kym jsem byl venku?" "No.?" "Znáš jí." "LAURA!!!!!" V ten moment jsem litovala že jsem vůbec chodila ještě víc. Jak mohla omg? Vždyť jsem jí o něm všechno říkala a ta potvora mi to ani neřekne. Byla jsem naštvaná. Než mi vysvětlil, že to zařídil Dejv. Stejně mi to Laura ani neřekla. Když jsem jí psala, že m to frajerka ani neřekla, její reakce? "Omg, ty ho znas?" No, to dál nekomentuju, co nadělám.
Domů jsem přšla asi v 1nu ráno s tim, že sme šli ještě na jídlo. Už v pohodě, žejo.
Druhej den sme šli zas. Měl jet večer zpátky domů a večer měl přijet i Tommy. Tak sme prostě šli do Palladka, pak sme chodili, pak konečně viděl ten slavnej Karlův most. A pak už se blížil čas odjezdu, tak sme šli k Dejovi domů (nejvíc namakanej vietnamec, co jsem kdy viděla). Říkám, že počkám před bytem, nechtěla jsem dovnitř. Čekám, smrkám, a zase čekám a slyšim jak zevnitř na mě řve Olli ať du dál. "Nene, to je dobrý, v pohodě!" Příjde ke mě.. "Oni mě přesvědčili, asi pojedu až zítra, tak poď." V mojí hlavě? "Kruci, nestihnu pro Tommyho na bus." "Kruci, nechci dovnitř." "Ježiši, snad nemam děravý ponožky."
Tak jo, šla jsem tam, seznámila jsem se s Dejvovou slečnou, taky Češka, moc pěkná. (y) Tak sme s Ollim zas šli. Na Staromáku sme šli na palačinky a na kafe.
Pak sme šli sedět k Vltavě, když už byla tma a svítila celá Praha. Zní to děsně romanticky, ale prostě mi přišlo fér zabavit kámoše co přijel do Prahy. A ikdyž vim, že mě už zase chtěl - jen sme kecali.
Blížil se čas příjezdu Tommyho a já ještě chtěla domů a vysprchovat se. Doprovodil mě na metro a s tim, že se neuvidíme několik měsíců mě objal. Asi tak na sto let. Podlomily se mi kolena. Uf.
Za chvíli smska "Už teď my chybíš." A sakra, sakra, sakra.
Zapomenout, letět domů, umejt se a za Tommym. Nestíhala jsem. Psala jsem mu to. "S kym si zas randila, že to nestíháš, vyřídíme si to doma." Ups. no, co nadělam.
Blablabla. Pohoda.
No a teď, zase den/dva před pátkem. Byla jsem u Tommyho Řekl mi, ať se mrknu na jeho novej noťas, že mu nejde youtubko. Šel do sprchy. Mrkla jsem, spravila jsem, nudila jsem se. Řikam, že pudu na facebook. Jenže tam byl přhlášenej on. Chvíli čumim, přemejšlim. Zavřít to, nezavřít to? Nedozví se to. Otvírám zprávy. Jsem uplně nahoře. Sice neotevřená, ale jsem tam. Pod tim něco pracovního, něco nezajímavýho až PAK mě něco zaujalo. Plná očekávání otvírám konverzac s jistou vietnamskou slečnou, jejichž vzájemné oslovení je Bob a Bobek. Fajn, zní to kamarádsky. Jedu vejš. Je to česko vietnamsky. Rozumim jen pár vět, těm českejm.
"Ale ona to doopravdy chce, myslim to vážně." Nepamatuju si jeho reakci. Z obou stran mi to přišlo utrápený. "Už si jí napsal?" Jeho reakce ve smyslu že ne/ještě ne. "Nevim no, vy dva to spolu mýte strašně těžký://"
Jak jako VY DVA? Žádný vy dva neni, jen MY dva. Bože, jebat.
Chtělo se mi brečet. Vařil, ukápla mi slza. Schovala jsem se za vlasy. Utřela oči. Nedokázala jsem dělat jakože nic.
Šla jsem domů. Po facebooku? Jak jinak, než hádka. Byla jsem přesvědčená, že se semnou rozejde.
Ignoroval mě od pátku dopoledne víc jak 24 hodin. No tak jsem šla večer kalit. S kámoškama, abych se odreagovala.
Vodka, lambrusko. Nejsem zvyklá pít, cejtim to na sobě. Chodíme po Praze, dostávam se do fajnovýho stavu.
Jdem do Hany Bany. Je mi to jedno, chci jen tancovat a nemyslet na Tommyho. Potkávam lidi ze školy. Včetně malýho Tommíka. Tybláho. Malej Tommík. Seru na Gucciho, jsem opilá, chi se odreagovat. V konverzaci s Guccim stějně vyznělo, že mě vymění za Vietnamku. Tak co. Tancuju s Tommíkem, nebránim se ničemu. Jako za starých časů. Polibek. Jebu svět, je mi fajn.
Jde domů, chce ať jdu s nim. Tyvole ale to přeci nejde. Zůstávám tam s tim, že ještě tam jsou 3 vietnamci co neznám. Rovazuje se mi tkanička. Sedám si na schůdek, zavazuju si tkaičku.
Sednu a? Tyvole jauvajs! Běžim na záchod, a? Z prdele si vyndavam střep. Chytam všechnu krev do kapesníčku, krve jak z vola, bolí mě prdel. Koukam, krev na šortkách.
bezva, čas jít domů. Na přání mě vyzvedává mamka s jejim novym frajerem, kterej chytá záchvaty smíchu z toho, že sem měla v zadku střep. Doma přepíram šortky, kalhotky, zalepuju zadek a jdu spát.
V sobotu jsem to už nevydržela, psala jsem Tommymu. Ignor. Au, to bolelo. Pak napsal že vařil.. Bylo to divný. Šla jsem na hřbitov zapált tátovi svíčku a dát mu tam kytičku. Domů vyčistt obličej, přemalovat a za Tommym.
Zezačátku to bylo divný. Moc divný. Po hádce zkrátka. Tak sme se na sebe koukali.
Pak The walking dead.. Pak jídlo. a Už dobrý.
Šel kalit. SASAZU. Nesnáši ho, nejvíc jem tam chtěla. Vztekala jsem se závistí celou noc.

A dneska.. Píše mi Raego. Nechápu co se děje tyvole.