Dear daddy.. I miss you more than I can explain

5. srpna 2013 v 13:12 | An(N)dy |  Chtěla bych ti říct...
I had a dream, where you were here with me.
I wish you never left me here alone.
Čauky.. Nějak píšu.. protože jsem měla sen.. Ve kterym jsem furt brečela. A když jsem se vzbudila furt se mi chtělo brečet..
Zdálo se mi o tátovi. Blbost, ale .. bodlo mi to. Zdálo se mi, že se probudil, víte? Kravina, protože ve skutečnosti už vlastně neni nic víc, než popel, zavřenej v ošklivý dóze na hřbitově v Praze.. Zdálo se mi, že oživl. Že prostě po měsících (roce) smrti srdce začalo nějak fungovat. Nechápala jsem to ani ve snu, ale nemohla jsem se zeptat, protože bych se okamžitě rozbrečela. Běhali jsme po nějakym obřím skladišti, ještě s babičkou a nakupovali jsme.. A pak ve frontě jsem ho objala, pevně, jakoby to bylo naposled, a zase se mi po tváři začaly kutálet krokodýlí slzy..
Prodavačka a ženská ve frontě vedle nás začaly strašně nechápavě zírat. "Slečno, jste v pořádku?" "Nikdy mi nebylo líp"
Na jednu stranu tyhle sny mám vážně ráda, protože jsou živý a já v nich jsem s tátou. Ve všech snech si však uvědomuju co se stalo v realitě a proto se snažím nejvíc si ty chvíle s ním vtisknout do paměti a alespoň ho obejmout. Nebylo to poprvý, vlastně po několikátý, co si táta ve snu přišel pro obejmutí a jsem za to ráda, protože ho potřebuju víc než od kohokoliv jinýho..
Je to sice už rok, co odešel, ale kdykoliv si na něj vzpomenu, chce se mi srašně brečet. Nevím, ale asi je to lepší.. Lepší je cítit stesk a bolest, protože vám to připomíná, že tu byl, a jak byl skvělej.. Lepší než zapomenout.. To nikdy nechci..

Koukej, táto, jak jsem vyrostla
Už nemám s kym jezdit na kole..
A když jsem běžela naší stezku, chtělo se mi brečet, jakobys byl všude kolem mě..
 


Komentáře

1 Marsi Marsi | Web | 9. srpna 2013 v 13:51 | Reagovat

*hug*
Já mám poslední dobou taky sny ve kterých pláču. Vždycky jsou o panu policajtovi, on mě obejme a já brečím a brečím, drží mě a říká 'už bude dobře. už sem s tebou.' Nebo mu vysvětluju jak to nechápe, že mi ubližuje and so. Vždycky se mi po takovém snu uleví. :D Máš pravdu. Už uplně vypínám. Je to chachar. :-?

2 Vendy Vendy | Web | 11. srpna 2013 v 9:46 | Reagovat

Chceš, aby se táta vrátil. Stýská se ti po něm, chybí ti. Třeba ti dal snem znamení, že na tebe myslí, že je pořád s tebou... přesně takhle živý sen se mi zdál před časem o mámě, že se vrátila, že ta paní, co zemřela, byla jiná paní, že šlo o omyl a mamka žije.
Sny jsou prapodivné království neprobádané. Někdy posilují, jindy jsou tísnivé a pak přicházejí sny očistné, které nás zbavují vnitřních úzkostí.
Tvůj sen byl krásný i smutný zároveń.
Ale myslím, že tvůj táta je s tebou a dokud na něj budeš myslet, bude s tebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama