Silvestrovské srandy

1. ledna 2013 v 22:26 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Mpppph. Nemám ráda Silvestr. Nemám ráda ty, co tak miluju, protože mě vždycky donutí pít.
Brr
Ne. stejně je miluju.
My cute vietnamese friends.

Včera Silvestr, hahaha. Okay. V 18:30 jsem měla dorazit k Tonymu. Přišla jsem trochu pozdějc... A když jsem přišla, vydrápala jsem se až do 4. (?) patra, takkkkk jsem tam nikoho neznala. jak jinak.
Vešla jsem do bytu, tam stál Tony, kterej mě viděl podruhý v životě a strašně mile mě pozdravil. Ňuňuňu.. Jdu dál. Svlíkam si kabát, použiju deodorant, vysmrkám se. Z pokoje vyjde Tommík. ,,Čaau." ,,Čauky. Je tu někdo koho znám?" ,,Asi ne, běž se představit" Zmetek, nechal mě v tom uplně samotnou a šel do kuchyně. Představila jsem se. Tři vietnamky, jeden vietnamec,
,,Čau já sem Andy. Čau já sem Andy." Řekněme, že jména jsem si zapamatovala jen dvě, zezačátku - Michal, Anička. To snad bude stačit.
Mluvili na sebe vietnamsky. Hahahaha, haló? já jsem tu taky! Ne? No tak nevadí.
Hrála jsem si na mobilu, psala, byla na mobilu na facebooku a tůdle. Začali přicházet lidi, přinesl se alkohol, konečně jsem se trochu začínala bavit, ale to už jsem stejně měla vybitej mobil, takže jsem neměla na výběr.
Vezmu to šupem. Zjistila jsem, že hezoučkej Michal nepříjde. Ale do dveří vešel jinej vietnamec. Zastavilo se mi srdce. Není to Michal? Na vteřinu mě napadlo. Ne, neni, ale. uf. Zdá se mi to, nebo po mě pořád pokukuje?? Nezdá. HA!

Psala jsem Steff stav a informace o něm. V tom momentu, co jsem to dopsala, někdo do mě drcnul. ON! ,,Čau, já jsem Michal" Podává mi ruku. Další Michal? Takže přece jen jsi Michal.. Jen ne ten, kterej jsem chtěla, abys byl. No nevadí. ,,Čau, já jsem Andy"" Podali sme si ruku. Nestisknul.. Podal mi prostě leklou rybu, brr!
Tenhle Michal se ožral do stavu co snad nelze ani popsat slušně, byl až nesnesitelnej.
Šli jsme na ohňostroj. Tommík si popálil obě ruce. Jel do nemocnice. Péťu nechtěli vzít s nim. Tommík pak nevěděl, jak nás z tý nemocnice najde. Po cestě z Václaváku se nám ztratil mega ožralej Michal a Péťu nevzali s Tommíkem do nemocnice, takže toho sme taky neměli. Ti dva se našli, pak jsem se dovolala Michalovi, zvedl to Péťa, dala jsem si s nima sraz a společně s Tomem (bože nehorázně moc shod jmen, omlouvám se ! :D) jsme pro ně došli. Pak jsme se vrátili za ostatníma na Žofín, mezitím se pokusili přes telefon Tommíka navést někam na tramvaj aby mohl dorazit. Péťovi se to povedlo, to už jsme byli všichni zas u Tonyho, tak Péťa pro Tommíka skočil a oba se pak vrátili.

Tommík na mě začal cákat kapky vody. Držela jsem zrovna v ruce kelímek s obyčejnou vodou, naštvala jsem se, tak jsem to na něj prostě chrstla. Pak jsme šli do koupelny, abych mu to vyfénovala. Zapla jsm fén. On zavřel, zamknul. Začal se přibližovat. Uuhhhu.
Nějakým zázračným způsobem jsem mu politý tričko i kalhoty dofénovala. Tadá.
 


Komentáře

1 Marsi Marsi | Web | 3. ledna 2013 v 22:34 | Reagovat

DVOU. HODINOVÝ. SUŠENKY. :OOOOO to chceš! :D

2 Vitta Vitta | Web | 4. ledna 2013 v 20:14 | Reagovat

Budeš se zlobit když řeknu že nesnáším vietnamce? :D
Moje kamarádka by je nejradči postřílela.. ale neví ani proč :D Je to rasistka, já né že bych je přímo nesnášela ale prostě je nemusím :D Jinak ty seš hubená jak tyčinka :D

3 Marsi Marsi | Web | 5. ledna 2013 v 13:00 | Reagovat

No to si dokážu představit :D takový maraton. ae muselo to být awesome!!!! no to nejsi sama koho to nutí přemýšlet. já sem tím teď skoro uplně posedlá. pořád na něj musím myslet T__T :D nejradši bych si nafackovala :-?

4 znavená. znavená. | Web | 14. ledna 2013 v 10:30 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D jseš mrkva. fakt mrkva :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama