Leden 2011

Bleeding.

30. ledna 2011 v 15:51 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Jo. Jo. Krvácim. Strašně. Srdíčko krvácí. Přitom nic neni jistý. Prostě jenom žárlim. Hodně žárlim a závidim. A nechápu. Nic nechápu.
Prostě se v něm nevyznam. Ty objetí. Ty nádherný objetí a ty úžasný pohledy z očí do očí.
Jde o něco, nebo ne?
Nedozvim se to.
Na diskotéky už nemůžu a normálně se s nim vídám hodně málo. Leda, že by mi mamka dovolila bejt venku například do desíti. To je možnost, že bysme se vídali častějc, i když ne moc dlouze. Jenže to nehrozí.
Vzhledem k tomu, že jsem mamce slíbila, že nebudu chodit už na diskotéky (vydržim to... musim.), i kdybych s nim něco měla, nebudu mít naprosto žádnou jistotu, že mi zůstane věrnej, protože... on nezůstane. Nedokázal by to.
Věrní kluci v jeho věku jsou vzácní.
Jenže já se bojim... Nevim, kdy ho uvidim, chybí mi.
Potřebuju ho vidět, strašně moc. Potřebuju ho. Strašně moc..
Je mi jedno, co říkaj ostatní. Pokud se jim nelíbí, je to jejich problém. To já jsem zakoukaná, ne oni.
Sakra!

Božská noc.. Neřekla bych.

29. ledna 2011 v 2:52 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Kriste pane. :D Óčko. Program? Božská noc.
Pche. Kecy, kecy, kecy... Akorát lidí jak nasráno, takže se mě ani neptali na občanku a rovnou sem šla dál, kde sem následovně čekala půl hodiny na šatnu, kde sem zaplatila 20kč a šli jsme dál... Spíš sme si probourávali cestu.. Chvíli sme posedávali a pak sme šli na přeplněnej parket, kde se nedalo tancovat, protože ať ses hnul jak ses hnul, z každý strany do tebe někdo narážel a mrskal tě vlasama, nebo dupal na boty. Pecka.
Obzvlášť jedna blondýna měla fakt chutný vlasy. Byly tak chutný, že sem myslela, že jí je už vytrham...
Šli sme si sednout. Sěděla jsem s ostatníma a po chvíli přiběhnul Stanny lehnul si na mě, zalehnul mi ruku s cigárem a já se bála, abych ho nepopálila v obličeji.
Ne, pohoda, popálila sem akorát sebe na stehně a propálila si legíny. No, nevadí, stejně potřebuju nový legíny. Tohle mě akorát dokope k jejich koupi.:D
Prostě nudaa, nudaa, nudaa. a pak. A PAK. jsem si všimla Pietra. Kouknul na mě a nic. Řikam,, tyvole, hlavně že mi píše samý pusinky a teď zamnou ani nejde.. Pche... Nudili sme se na parketu u zrdcadel a pokoušeli se o něco čemu se říká tanec, když přišel Stanny, že už jde.
,,To snad nemyslíš vážně?'' strachy jsem vyjekla. Myslel to vážně, Krásně mě objal a.. šel. Chvíli sem byla u zrdcadel a vidim Pietra vedle sebe.. Sáhla sem mu na ruku a řikám ,,Čááu'' a usmála jsem se... Řekl ,,Ahoj'' usmál se a zmizel v davu.
Dupla jsem si, zaklela jsem a šla jsem naštvaná si sednout a vidim zase Stannyho. :D Šel se loučit s ostatníma.. Takže mě objal ještě jednou, krásně, byli sme naklonění přes stůl. Och, bože. Miluju jeho oči, miluju jeho úsměv, miluju jeho hlas, miluju jeho pohyby, miluju jeho objetí, miluju.. Prostě jsem do něj blázen. A on odešel. Ve dvanáct večer! Chápete to? Minulej pátek sme tam spolu byli až do půl pátý ráno a teď si odejde ve dvanáct, to snad neni možný.
Seděla jsem smutná a zároveň naštvaná na gauči a psala SMSky..

Jedna pro sestru: Lidí je tu jak nasráno a je tu nuda, mulati tu sice jsou, ale Stanny šel a Pietro mě jen pozdravil a tim to hasne.. :(( Asi půjdu dřív. -A mam propálený legíny :D
Druhá pro Barby: Baru, snad moc nerušim, ale jakože nahovno no :(:D Ale je tu ****jeden-známej-divnej-mulat***... Pietro? Ten jen pozdravil a Stanny odešel jaká je tu nuda... škoda no.

A tim končilo moje SMSkování, kromě odpovědí sestře, kterejch taky moc nebylo. Pak jsem se vyprdla na truc a šla jsem se vyblbnout na parket. Nakonec docela slušný záchvaty smíchu, obzvlášť, když sem s Lů a Juli tancovala a vedle skupinka asiatů a asiatek.. Řikam si hmm, tak budu milá, abych nevypadala jak rasistka a na tu asiatku sem se začala usmívat :D Nakonec se k nám přidala do kroužku a PAK mi řek ten jeden asiat ,,POCEM'' Já chytla záchvat smíchu a řekla jsem ,,NEJDU'' :D
Nakonec sem musela, vymyslel to dobře, zmetek. On ke mě šel zezadu, strčil mě nastranu a zepředu se ke mě přidal ještě jeho ošklivějíš kámoš... Ale aby se přidal ten, co se mi líbil, to fakt ne. Super no. :D
Pozdějc, sem čekala na baru na Smrka a vidim holku, co si mě přidala na facu do přátel... Tak na mě koukala, já sem se koukla na ní a... CHYBA!... Začali sme si povídat, ona mi řekla, že mi to sluší, chytla mě za ruku a táhla na parket...
Tohle tak nezní ale.. jo, myslim že to byla lesba a já se jí nemohla zbavit. Kristova noho. :D Když jsem jí zdrhla, stála jsem u baru sama, rozhlížela jsem se, protože Smrk někam zdrhnul, jak mě hledal, tak jsem stála, čuměla, čuměla a na jednou vidim skinheada... Jak na mě až moc, moc moc a moc čumí. Řekla sem si, holka, bacha na něj. :D
Začal se přibližovat. Tak jsem se sebrala a změnila pozici. Cha, cha. Zmetek jeden s holou lebkou. :D
*auu zrovna mě začalo pálit stehno a smrdim kouřem, až mi z toho neni dobře, fuj.*
Noo, tak pak když jsme se se Smrkem našli, sme šli ven.. sami. Ještě před tim mi všichni řikali, ať do něj jdu apod. Řikam, ne že prostě to nejde. Venku mi Smrk pučil mikinu, zkrátka se choval hezky, ale... no.. jakože.. moc osmatával.. Nechci chodit s klukem, se kterym chodim do jedný školy, fakt ne. Tak jakože sme se sem tam objali, já v tý jeho obrovský mikině tak trochu plavala... Když sme konečně šli dovnitř.. fakt zase nuda. Kecy, kecy, kecy.
Sou dvě hodiny ráno a Martinka s Kiki jdou domů. Kikiny mamka je veze autem. Sme na gaučích, sou tam i cizí lidi. Jedna holka na mě koukala stylem, že mě asi chtěla co nejdřív zamordovat. Milý :D.. Když sem se konečně dostala od gaučů, ňákej ožralej kretén mi řiká ,,Už dete čupky domů jo? Čupky už musej jít domů!''
V šatně sem čekala snad 5 minut, než našli moje věci, super :D a šli sme. Nastoupili sme k mamce Kiky do auta a jelo se. :D Vyhodila mě před barákem, já poděkovala a skrčila jsem se u dveří, protože venku stálo auto s řidičem, tak aby na mě neviděl. V dřepu na zemi jsem začala lovit klíče ale... nemohla jsem je najít. Tak jsem vylovila mobil a volala jsem ségře, ať mi jde dolů otevřít. Jenže pak sem klíče našla, tak sem rychle napsala smsku, že teda nemusí. :D
Sem doma, přednsatavuju tenhle článek a čmucham, jak smrdim kouřem, fuj... A samozřejmě... škrábu si jemně popálený stehno, na který se za chvíli podívam... a myslim na něj. Na Stannyho A na ty sladký mulaty, co tam dneska byli. A du kontrolovat kdo je online. :D Čau :D
2hodiny, 51 minut ráno.
Tramtaradamtadam. Minule jsem přišla ve třičtvrtě na pět ráno. Takže vidíte ten rozdíl několika hodin? Pecka, co. Ještě zejtra mě táta určitě vytáhne do lídlu, ach jo. Zase nevyspalá, ho tentokrát asi překvapim teplákama. Toho sekuriťáka.. :D

Modrý srdce? No jasný! Proč ne viď.

26. ledna 2011 v 16:57 | An(N)dy |  Milý deníčku...
No, jakože průšvih trošku. :D
Obrázek, kterej nešel vyfotit, tak, aby vypadal nějak... zajímavě... nakonec to neni taková katastrofa. :D Mimochodem, kreslila jsem to já narychlo a fotka neni perfektní. Poslední dobou mi ten.... grr digitál začíná vyvádět hlouposti. Zlobí.

No, tak a teď k problému. Je to závažnej problém, kterej je téměř neřešitelnej a... je.. to.. brr.. po dlouhý době zase nezvyk, no.
Já sem se zamilovala!
Pššt. :D Fakt si připadam lehce v háji, ale ne tak v háji, jako loni.
Mam pocit, že tentokrát se aspoň něco málo opětuje. Nebo aspoň chování, ty krásný sladký pohledy, a samý pusinky aspoň přes chat na facebooku mi trošku napovídaj.
I'm fallin' in love. Damn.
V pátek mi maminka moje milovaná dovolila už naposledy do óčka. A on tam bude. Vlastně tam jdu už jen kvuli němu. Kvuli Stannymu. Kurva. A minulej tejden sem se tam seznámila s Pietrem. "Kubánec"..
Pietro: ,,Deš v pátek do óčka?:)''
Já: ,,No, asi pudu mamka se nechala ututlat :)''
Pietro: ,,Tak se budem líbat :*''
Pět minut sem na monitor koukala s otevřenou pusou, jestli to myslí vážně a přemejšlela, jak se z toho vykroutit. :DDDDDDDDDDDD
Vymotala jsem se z toho docela slušně, očekávám alespoň menší aplaus :)
Mimochodem o mě už to zase ví naprosto celá škola. Já tu krávu Deli snad zabiju. Noo super, hlavně že to řekla tomu jejímu kohoutovi Pohovce. pohovka je náš školní rozhlas, školní drbna, prostě nic moc dobrýho. Je to hajzl, nesnášim ho a nejen kvuli tomuhle. Druhej den už to samozřejěm ví všichni, kdo to vědět neměli. I Stanny, ale... no, řekněme, že to nejspíš tušil, ale když mu všichni řikali, jak sem z něj vystříkaná, asi ho to jen v tvrzení usvědčilo. Pecka. Jsem aspoň ráda, že jsem u toho nebyla a pak, že se ke mě choval pořád stejně hezky, jakoby o nic nešlo.
Jsem zamilovaná, jsem zamilovaná a nemůžu se dočkat, až ho zase uvidim, až s nim budu až do rána tancovat až.. No, uvidíme, co všechno se stane ale.. prostě.
Jsem zamilovaná ^^
Strašně moc, strašně moc a nevim, jak vám mam ukázat jak moc sem zamilovaná a jak moc sem v háji.
Mizim.

Dnešek jeden z nejlepších dnůů ♥

22. ledna 2011 v 5:10 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Takže sem právě teď přišla z óčka. Ano, moje milovaná maminka mě pustila! Fakt jí miluju, že i přes všechen její strach mě pustila za zábavou. Nezapomenu jí to.
Škola nejvíc v pohodě, jen ke konci mě nasrala češtinářka, ale nevadí!
Pak oběd a pak s Barby na Václavák.

Šly sme po Václaváku a jeden černoch, ukazoval cosi jakože... kozy :D Mluvil anglicky, pak se podíval na mě a pokusil se říct česky ,,ahoyyky'' takže si dovedete jak to znělo :D Sladce :D Pak dodal ,,exuse me, how are you?'' šly sme dál, jen jsem se na něj usmála a nakonec mi zamával, tak jsem mu s úsměvem zamávala a šly jsme dál.

Pak jsem se šla připravovat do óčka.
Ještě předtim jsem zašla s Májou do lídlu. A víte vy co? On se na mě usmál!! Ne ten lídl.. Sekuriťák! Byla jsem z toho uplně vycákaná :D Pak sme nevim kolik hodin čekali na eSku, přičemž mi byla neuvěřitená zima..

Když jsme konečně šli, jeli sme zase na vyšehrad, kde sme se setkali se zbytkem. (Stanny a další)
Měla jsem nervy, aby mě tam pustili, ale zase mě tam pustili no :D (Jeden skinheadskej sekuriťák se zeptal druhýho, co semnou. Ten druhej skinheadskej sekuriťák mě jako minule pustil dovnitř. Brr mam z těch jejich odkrytejch lebek nějak nahnáno.)
Pecka, když se to rozjelo, bylo to... prostě amazing! Písničky sice.. ne tak rytmický jako minulej tejden house, ale nevadí, dalo se na to tancovat.
Naprosto sem pořád čuměla na jednoho roma (ňuňu, sem už asi opravdu debilní!), dva asiaty (oh my GOSH! ty teda byli! Jeden se mě dotknul! Asi si nebudu mejt ruku kam mi sáhnul a hlavu, kde se mě bradou dotkl. Ach.) :D

A pak jsem šla kolem baru k sedačkám, kde ostatní seděli a u baru stál takovej vysokej mulat :D A zvednul ruku, jakože si s nim mam plácnout. Já sem si řikala ,,znam ho, neznam ho?'' :D Neznala, ale byl podobnej pár jinejm mulatům co sem kdy poznala :D Plácla jsem si s nim a pak se naše pohledy prostě pořád střetávaly :D Mimochodem - úžasnej tanečník to byl :D Ale já s nim netancovala :D jen přihlížela :D
Potom, kolem čtvrtý ráno, sem si dala plooužáčka se Stannym, byla sem z toho uplně hotová a nakonec mi ,políbil, ruku :D Sladký. On je sladkej. Sakra! nesmism si mejt ani tuhle ruku. Tyvoleee, to abych se nemyla celá.
Pak sem si sama tancovala, ostatní zevlovali na gaučích a přišel ke mě kluk jako hora. Vysokej, širokej, hnusnej a beze stylu. Začal semnou tancovat, dělal při tom nenormální ksichty, jak to všechno prociťoval. Dokud na mě nešahal, bylo mi to jedno. :D Pak mi do ucha řek ,,Jak se jmenuješ?''.. A já jemu ,,to ti může bejt uplně jedno''.. Snad mu kleslo to ego, prostože se nasral a odešel a já se musela smát :DD
Pak se mi ještě představil ňákej divnej brejlatej kluk co na mě furt čuměl, ale jeho jméno sem do minuty zapomněla a víc už sem si ho nevšímala. :D
Potom sme šli dolů z pod DJovskýho stupínku kde se taky trsalo, protože sem viděla dva černochy. :D Sme se k nim jako parta přidali, díky Stannymu, protože je to skvělej tanečník a je beze studu, takže se k nim přidal a pak už se utvořilo kolečko, kde byl mimochodem i ten mulat tanečník, se kterym sem si plácla :D
Veprostřed nejdřív byli ti dva černoši zčehož pak jeden vystoupil a pokynul mi rukou, ať du doprostřed já. :D Tak jsem šla, trsla jsem si tam, zakroutila jsem se tam a tak no.
A potom mě ten jeden černoch (maldší, dospělej, omg, tak kolem 30ti asi :D nevim.) dal ruku, jakože ať si dem zatancovat. Zdál se bejt very nice, tak sem neodmítla, Chytl mě jako při ploužáku a vlnili sme se do rychlejch rytmů. Jenže pak se mi osvědčilo, že je stejně nadrženej jako většina ostatních :D Začal se na mě lepit řekněmě, že - vším. Už mi cukal koutek, jakože to nezvěstí nic moc dobrýho, tak sem to nějak ukončila a začal se po mě stejnym způsobem plazit kluk od nás. Toho sem už prostě poslala do prdele. :D
Potom za delší dobu se po mě ten kluk od nás zase začal plazit ale trochu jinak. Myslim, že šlo o sázku. Když sem an to přišla, zkrátka sem mu ze mě ty jeho pazoury odhodila :D
Prostě. Whaa. pecička. Tohle neni zdaleka všechno, co se událo, ale.. no prostě super!

Mimochodem... Mája šla domů sama a teď mi neodepisuje na SMSky! SEM BEZ SEBE STRACHY!

edit: TYVOLE, UF! Už odepsala. Napsala sem jí 4 smsky. Až teď odepsala. Spadl mi kámen ze srdce, že jí nic neni.

PS: Po čtyřech hodinách spánku (kolem devátý ráno) sem šla s tátou do Lídlu. :D Nemalovala jsem se, nic. Jen jsem se teda učesala a převlíkla. A ten sekuriťák tam zase byl :DDD Já se z něj zbláznim. Chci ho, je sladkej ♥ (očividně jen a jen pro mě, což mi vůůůůbec nevadí :D)

Bože? Pověz. Za co mě trestáš? HM?

19. ledna 2011 v 18:02 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Já na nervy. JSEM NA NERVY.
Je mi mizerně. Naprosto extrémně šííleně mizerně.
Den šel v pohodě. Z chemie budu mít na pololetí jedničku.
Po škole jsem šla na přezkoušení z občanky, těžko říct jak to dopadlo, radši to snad ani vědět nechci.
Potom jsem vrátila knížky do knihovny a koupila mamce dárek k narozeninám.
Poseděla jsem s Barby v mekáči, koupila jsem si vanilkovýho šejka a přeprosila jí, ať jde semnou do Lídlu. Proč?
Za 1. Musela jsem ho vidět. Strašně moc jsem ho chtěla vidět.
Za 2. Kámoš mi řek' že prej má prstýnek.
Musela jsem se přesvědčit.
Koupila jsem jí zapalovač a za to teda semnou do toho Lídla šla. (Jak málo někdy stačí, že?)
Byly sme před Lídlem, celou cestu sem jí připravovala, že se jí hrozně nebude líbit (ostatně jako všem ostatním, kromě mě.)
Přišli sme tam, on byl zády.
,,Barby prosíím, prosím, prosímtě strašně moc, nesměj se, NESMĚJ SE!''
Dořekla jsem to, podívala se na něj a co chytla? Záchvat smíchu. Asi jí zabiju.
Šly sme hnedle k pokladnám, vzala tam jedny žvejkačky a počkaly sme frontu. Neviděla jsem na něj přes Barby když v tom něco řekla.
,,Andy..... má ten prstýnek..'' ,,Cože? to neee!''
A pak jsem to taky uviděla. Zlatej prstýnek na prsteníčku.
Žaludek se mi sevřel až jsem myslela že se pozvracim.
Hm. Zábava končí, pán je zadanej. (Stejně ale furt nesmírně sexy)
Ikdyž, co je nevinný flirtík během nakupování v Lídlu?

Oči, oči, vydloubnu ti je a přilepim lepenkou nad postel. Ne. Přilepim tam tebe a budu čekat až na mě spandeš. ♥

17. ledna 2011 v 21:01 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Tákže.
Dneska jsem po škole byla v Lídlu (to je odvar. "dneska jsem byla v Lídlu :D :D :D) s Májoui. A víte vy co? On tam by. Ten sekuriťák kterýho bych si nejradši přišpendlila na nástěnku a na noc ho odšpendlila a vzala do postele místo plyšáka. Milju jeho oči, milju, miluju! Slintám jen se na něj podívám, slintám jen co se mu podívám do očí, slintám, jen co vidím ten obchod a jeho procházející uvnitř a těma úžasnejma očima pátrá po zlodějech.
Mája měla koupit ňáký věci domů, tak jsem chytla příležitost za pačesy a šla jsem jí pomoct. Koupila jsem si ledovou kávu, Maki sem dala dýžko pár korun za to, že to vzala najednou ten nákup, a šli jsme před lídl. Nečekaný. Dopila jsem kávu a šly jsme ještě dovnitř, protože Mája měla málo pečiva :D Koupila jsem si fidorku, dala jsem jí zase dýžko a pokukovala na něj.
Když sme stály frontu naší první návštěvy, uplně vzadu u stěny, ten sekuriťák přišel k tomu prodavači, kterej nám to prodával a hrubším hlasem řekl, čaau, jak se máš?''.. Já se z něj poseru. ♥ Pak, když Mája dávala náklad do tašky, bavily sme se o Karlovkách, že tam musíme zajít. Řikam ,,No, Karlovky sou prej plný cizinců, to je něco pro mě'' a šibalsky jsem se usmála. Viděla jsem, jak se na mě podíval. Všechno slyšel. Pak Mája řekla ,,No, ale zajkdem tam dřív, než ti bude 15, ne?'' Kurva, to taky slyšel :DD Ale to je jedno. Pak když sme šly, prošla jsem uplně těsněě vedle něj, podívala se mu hluboko do očí a s úsměvem řekla ,nashledanou,. Usmál se a hlubokym hlasem řekl ,nashledanou,. Nikdy na to nezapomenu :D... Znáte ty momenty, jako když dítě prvně promluví a vy si do konce života pamatujete kdy a co řekl? Takhle to je i s timhle. Nashledanou. Prostě moje osudový slovo. :D
Pak sme šly domů. Došla jsem domů (spíš dojela) a dozvěděla jsem se, že táta je v Lídlu. Řikam tyvole! Potřebuju se mu podívat na jmenovku, tak že tátovi pomůžu. Na moje štěstí v Lídlu ještě nebyl, tak sme si dali spicha před Lídlem. Ano, ano, už zase. Když si mě všimnul, šel zase kolem těch dvěří a koukali sme si do očí. Sem z něj odvařenější než okurka, bože. Já sem okurka. Z něj. Stává se ze mě okurka... Má okurky vůbec rád?.. No to je jedno, snad nemá rád papriky. Na ty sem alergická.
Půl hodiny sme s tátou stály u dvěří a koukaly na kávy. Teda. Táta koukal na kávy a já si všímala ,toho svýho.' ;D Pak po další půl hodině hledání věcí který nám mamka nadiktovala, sme se dostali k pokladnám. Ááá okruka, odvařená, zavařená okurka! Fuckin' yea. Žeby novej slogan blogu? ,,Nemáte rádi okurky a sekuriťáky? Tak vypadněte a vraťe se až znormálnim'' :D Ne, radši ne, přišla bych o všechny návštěvníky. :D
Mimochodem. Ten sekuriťák. Jak jsem mluvila o těch cizincích. ON je taky cizinec! Neni to čech, proto takovej pohled :D ♥ Já se všdycky zakoukam do cizince, no je to normální? Ne tak docela. Prostě na ně mam.. čuch. :D

Hej lidi mrdam na to, musim se ještě učit děják a občanku a ani sem se na to nepodívala. :D
Jinak mam v plánu udělat novej design, ale to asi ještě počká.

Joo a jmenovka byla otočená, myslela jsem že ho zabiju :D
Zduř, okurka.

První návštěva klubu

16. ledna 2011 v 17:00 | An(N)dy |  Milý deníčku...
Wow. No, takže včera byla sobota.
Od rána sem se nějak zabavila a pak mi napsala Mája, jestli nepůjdu ven. Řekla jsem si, že jo, ale že už se domů nevrátím.
Vzala jsem si nově koupený černý blejskavý tílko s hlubokym výstřihem (ne že bych do něj něco měla, ale jen tak na oko, aby se neřeklo ;D) a k tomu novej blejskavej ,šátek' (taková ta žížala :D) drahej jak prase (řekněme - dražší než to tílko :D), kalhoty "připosrávačky", šedý fusekle a bílý najky s růžovou fajfkou a tkaničkama. Do jedný kapsy kapesník a penízky, do druhý klíče a mobil a mohla jsem vyrazit.